Polecam: Teatr Nowy - Olbrzymek - Centrum Sztuki Dziecka

 Olbrzymek to nie jest jakaś tam typowy nudny poranny spektakl-zapełniacz dla dzieciaków. Jest to niesamowicie inteligentny spektakl, poważny (bo o zabijaniu, krwi i śmierci), z całkiem niebanalną fabułą i dobrą grą aktorską.
Olbrzymek, a później to nawet i Szymon, to trochę za duże dziecko jak na 6 lat. Niestety, jestem za dobra w zdradzaniu szczegółów całego przedstawienia, dlatego pozwólcie, że tym razem zakończę na tym opisie.
 Cieszę się na każde takie akcje kulturalne dla dzieci. Że coraz więcej kultury mądrej i kreatywnej w Poznaniu dla najmłodszych. Że spektakle nie są takie "dziubdziowate" z akcją dla półgłówków. Zaczęliśmy traktować dzieci jak mądrych małych-dorosłych i wychodzimy na tym dobrze i my, dorośli (ah, siebie już też muszę do nich zaliczać ;) ) jak i dzieci :)
 Dlaczego zatem warto by wybrać się wcześnie rano na ulicę Za Cytadelą, w Poznaniu by zobaczyć Pana Elisa wraz z Panią Rybarczyk? W momencie, w którym wydaje Ci się, że już wiesz jakie będzie zakończenie, to wiedz, że dobrze Ci się wydaje :D W tym spektaklu nic nie jest takie oczywiste ;)

Poznań - zaprasza na ucztę kulturalną! Dla dzieciaków i dla dorosłych :)


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Translate

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.